Advertisement

Şi vinerea aceasta se golesc tomberoanele galbene

Având în vedere că o parte dintre cetățeni nu a scos pubele galbene după graficul nou, Primăria Oraşului Pecica anunţă că a luat legătura cu Retim Ecologic Service şi s-a convenit ca și vinerea aceasta (13 septembrie 2019) să se golească tomberoanele galbene.

Pentru restul perioadei rămase din acest pecicanii şi locuitorii satelor aparţinătoare sunt rugaţi să să consulte graficul de mai jos.

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *