
Ieşirea din iarnă ne-a prins, ca de obicei, cu drumurile pline de gropi.
Indiferent că sunt naţionale, judeţene sau comunale, drumurile din judeţul Arad arată ca după bombardament: gropile sunt omniprezente, reprezentând un real pericol la siguranţa traficului.
Până la plombarea lor, cetăţenii atrag atenţia cum pot asupra pericolelor de pe şosele. Bunăoară, pe drumul Arad – Curtici gropile sunt semnalizate cu găleţi şi lăzi.
Foto: Dorel Costin
The post ATENŢIE la drumuri! Deşi nu e război, acestea se prezintă ca după bombardament appeared first on NewsAr.ro.




















